Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sűrgős! Rá tudom venni az...

Sűrgős! Rá tudom venni az igazgatót, hogy más osztályba rakjon? Részletek lent

Figyelt kérdés

Először is: Romániában élek 17 éves leszek és 11.-től új suliba mennék, kéréseket megírtuk, kitöltöttük. Ma hívtak, hogy a bolti eladó szakiskolában és a fodrászat érettségizős (9-12, nálunk csak simán líceumnak hívják). A probléma az, hogy én erre szeretnék menni:

Profil: Szolgáltatás

Szakterület: Turizmus és közélelmezés

Szak: Turisztikai technikus

Ez ugye érettségizős, 9-12 osztály... azt mondták, hogy nincsen máshol hely csak ebben a kettőben,de tudom hogy ebben az osztályban csak 21-22en vannak, holott az iskolában van pl. 32 fős osztály (könyvelés). Holnap tervezünk felmenni a sulihoz, informálódni és ha az igazgatót elkapnánk beszélnénk vele. Az is érdekelne, ha az igazgató nincs ott a titkárnővel meg lehetne-e ezt beszélni? Remélem értitek a lényeget, várom a segítséget.


2013. szept. 3. 17:04
 1/1 A kérdező kommentje:

Mivel máshol nem tudok üzenni, itt próbálok meg:

Tisztelt Felhasználónk!


"Milyen oka lehet egy igazgatónak, hogy nem rak be egy osztályba?" kérdést töröltük, mivel egyszer már kiírtad korábban. A kérdést megtalálhatod a bal oldali menüben a Kérdéseid menüpont alatt. Ha nem kaptál rá kielégítő választ, lehetőséged van a kérdés kiemelésére. Ehhez nyisd meg a kérdést és válaszd a Kérdés kiemelése linket!


Ezt a kérdést még nem tettem fel.. és ha feltettem volna mire kiemelhetem 36 óra vagy mennyi és nekem fontos, holnapra kell válasz és ezen fog múlni a jövőm.

2013. szept. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!