Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért igényli a legtöbb...

Miért igényli a legtöbb munkahely az aktív hallgatói jogviszonyt?

Figyelt kérdés
Támogatást kapnak az államtól, vagy miért? Ha igen, akkor mennyi pénzt kapnak?

2013. szept. 5. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ilyen a kezdet. Az embernek vannak igényei, és nem akar lejjebb adni. Azt gondolja, joga van válogatni, és hát igen, joga van hozzá. Viszont hónapokkal később, amikor már senki nem hiszi el, hogy nem találsz korrekt munkát, bár egy vécésikálói állásra is rávetnéd magad.

Én tavaly 350-es órabérért dolgoztam feketén, havi 65-öt kerestem, abból fizettem a TB-met. Azelőtt 8 hónapig még ilyen munkát se találtam, csak jelentkezgettem, de tök hiába, mert mindig voltak nálam jobbak. Igaz, csak érettségim volt. Most megyek egyetemre. Többet nem hallgatom a családtól, hogy nem csinálok semmit.

2013. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na igen, én is pont ott tartok, hogy csak érettségim van. Most még beérem annyival, hogy nagy ritkán 1000Ft-os órabérben hostesskedek, de mihamarabb kell keresnem valami állást :)
2013. szept. 5. 13:28
 13/13 anonim ***** válasza:
De OKJ-re nem mész?
2013. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!