Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen eredménnyel (felvételi...

Milyen eredménnyel (felvételi és vitt pontok) kerültetek be, és jó a közösség és a tanárok milyenek a Veres Pálné Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok kilencedikes, eddigi tapasztalataim szerint írtó jó suli, de most komolyan! :D A tanároktól nagyon be voltam parázva, hiszen ez a gimi mégis csak egyike a legjobbaknak, de minden félelmem teljesen alaptalan volt.

A tanárok tanítanak, de el is várnak, ha írsz privát üzenetet leírom, hogy melyik tanár milyen tapasztalatom van.

Egyik ismerősöm Telekis, ő tudna írni véleményt, de én nem akarok személyes tapasztalat nélkül. Amit ő mesélt, a VPG sokkal inkább diákcentrikusabb.

Nem tudom hallottál-e már a Kampányról? Ez egy olyan program, amikor szinte felborul az iskola. Bemész tanulni, de már az iskola bejáratánál csokival, muffinnal dobálnak, a szünetekben nem egyszer híres/híresebb előadok lépnek fel (Irie Maffia, Korda Gyuri, Fekete Pákó :'DD) .

2013. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!