Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiiratkozhatok egyetemről még...

Kiiratkozhatok egyetemről még fizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy önköltséges képzést de rájöttem, hogy ez a szak nem nekem való ezért nem szeretnék sok pénzt beleölni.

Az első részletet már befizettem (92 500 Ft a félév fele) a másik két részletet október és novemberben kellene befizetni.


Ha még azelőtt kiiratkoznék, hogy eljön az a határidő de már jártam be órákra akkor be kell fizetnem a maradék 92 500 Ft-t is?


Illetve ha még félévig maradok megnéznem, hogy sikerülnek vizsgák de második félévet nem kezdem el akkor nincs kötelezettség, hogy fizessek be arra is vagy akármilyen "büntetési" díj?


Köszönöm!


2013. szept. 5. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már aláírtad a szerződést, akkor fizetned kell, különben peres eljárásban hajtják be tőled
2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!