Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bocsi, kérdeztem, már ezzel...

Bocsi, kérdeztem, már ezzel kapcsolatban, de ma van a tárgyfelvételem határideje. Szóval 24 kreditem van, akkor vegyek fel még valamit a választható tárgyak közül, mert ez kevés?

Figyelt kérdés

de a választhatók közül már felvettem egyet,amit fel kellett,amiről üzenetben tájékoztattak.Most akkor mit csináljak,kevés ez a 24?

köszönöm szépen előre is,és bocsi még egyszer!


2013. szept. 6. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a megadott kredit a félévre? Nálunk 30 volt, +/- 3 kredit eltérést ajánlottak. A minimálisan elérendő a 15 volt, de ha nem volt meg a 30, az a hallgató baja, majd következő félévben teperhet. 24 kredit amúgy semmi, alig van órád ezek szerint. Az idődbe bőven bele fog férni még egy, de akár két választható is. Nekem volt olyan félévem, amikor 45 kreditet csináltam meg.
2013. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál!

Hát nekem is 30 kredit,de ilyenről nem tudok,hogy mennyi lehet plusz-mínusz ...

Egyébként azt nem írtam,hogy én levelezőn leszek.

Akkor szerinted vegyek még fel?

2013. szept. 6. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam számolgatni a krediteket, úgy is jól kell kijönnie. Felveszed a kötelezőket, megnézed hogy ez mennyi tárgy, és mennyi pluszt tudsz még megcsinálni. Pl egy tesi, egy kötelezően választható, meg egy szabadon választható. Következő félévre meg már csak kevesebb marad. Ha tudod hogy szabadon választahónál mik a követelmények, és mondjuk tök laza, akkor vehetsz fel többet is, úgy is menni fog.
2013. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levelezőn is vehetsz fel szabadon választhatót, de nem biztos, hogy pont azt el fogják indítani. Levelezőn általában csak néhány indul, viszont arról értesíteni fognak, és arról is, hogy mikor tartják meg. Ha felveszed, azzal magadat segíted, mert a következő félévekre kevesebb tárgyad marad.
2013. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!