Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az elsősegély vizsgát le...

Az elsősegély vizsgát le lehet tenni orvosi alkalmassági nélkül? Lehet olyan hogy a "B" kategóriás jogosítványt megszerezzük orvosi alkalmassági nélkül? Kinek kell odaadni az orvosi alkalmasságit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az oktatóm azt mondta hogy ő nem kéri az orvosi alkalmasságit tőlem. És nem tudom most hogy az alkalmassági nélkül érvényes lesz e jogsim. Nagyon sürgős lenne kérlek titeket segítsetek, mert az oktatóm állandón azt fújja hogy nem kell az alkalmassági neki és nem tudom hogy most mitévő legyek. Kedden meg vizsgára vagyok kiirva

2013. szept. 6. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Állítólag kresz vizsgára se mehettél volna nélküle, vagyis nálunk az ügyintéző bekérte már előtte jóval.
2013. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!