Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem akar egy csomó...

Miért nem akar egy csomó ember tanulni?

Figyelt kérdés
én is én vagyok ezzel meg még vagy másfélmillió másik diáktársam miért van ez hogy így ellenzem a tanulást rohadtul?
2013. szept. 6. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mert fiatal vagy, és azt hiszed tanulás, tudás nélkül is lehet boldogulni. Majd 15 évvel később azt fogod mondani, hogy bárcsak tanultál volna annak idején.. Vagy azt hogy

"de jó lenne újra iskolapadban ülni inkább, és nem dolgozni..."

2013. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom,az előttem szólóhoz...ha nem tanulsz,megfosztod az esélyt,hogy normális életed lehessen valaha..de persze,kit érdekel,mész akkor hajlékonynak...
2013. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy nyer a lottón, mondjuk a az amerikai lottón több milliárd forintot és boldogan élhet:D Nem minden esetben fontos a tanulás, persze az a fontos ami a lényeg nem ezek a mellékes dolgok amit a a lényeg mellett oktatnak a suliban ezért unalmas mindenkinek.
2013. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gondolom ti is szerettetek tanulni hogy így mondjátok akkor xd
2013. szept. 6. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert szórakozni, vásárolgatni, filmet nézni, nyaralni, utazni, bulizni, netezni, aludni, haverokkal lógni, tizenéves korban határozottan jobb elfoglaltság ezért nem akar sok iskolás tanulni. A tanulás tulajdonképpen egyfajta munka. Ha nincs motiváció hogy mért is tanulsz akkor elég nehéz rávenni magadat.

Tanulás nélkül nehéz életed lesz. (kivéve ha gazdag a családod és megkapsz mindent a feneked alá, vagy nyersz a lottón)

Ha nem vagytok gazdagok amiről gondolom tudnál, akkor egy 5-ös lottó nyereményre az esély 0,00000002275. Ez azért nem egy nagy esély, tehát marad az hogy dolgoznod kell. Akkor meg már nem mindegy hogy mit és mennyiért, milyen körülmények között, és mennyire ismernek el. Szóval tanulás nélkül munkanélküli vagy közmunkás jobb esetben minimálbéres alkalmazott leszel. ami nagyon sz@r dolog hidd el...ezerszer könnyebb tanulni, és diplomával elkezdeni dolgozni és haladni karrierrel, mint tengődni, mert nincs pénzed.

2013. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, tanulni nem szerettem, de azt az életszínvonalat,amit elértem általa, határozottan szeretem.
2013. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!