Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a Gyakori...

Miért van az, hogy a Gyakori Kérdések weboldalán egy csomó ember ha egy kicsit értetlenkedek, olyan lenéző, alpári, paraszt módon válaszol, hogy az már undorító?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert ez egy anonim oldal,és tudják büntetlenül alázhatnak meg másokat.

Én voltaképpen sajnálom az ilyen egyszerűen primitív embereket,mert valószínű,hogy ő maguk is ilyen környezetben élnek,és ezt kapják nap mint nap másoktól.Így nem is ismernek más viselkedési formát csak ezt lenéző, alpári, paraszt viselkedést.

2012. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Mert ez egy magyar oldal. A magyarok 75%a alpári,paraszt,bunkó a neten...
2012. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
#1 és #3asnál a pont. a #2.nak meg csak annyit, hogy az emberek azért tesznek fel kérdéseket, mert szeretnének rá választ kapni, de lehetőleg tartalommal telit, és nem lenézőt, vagy esetleg olyat, amiben negatív kritika éri a kérdezőt. :/
2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

" Randy Orton válasza:


Akkor el lehet innen menni


Teccik érteni ?"


Téged is nagyon sajnállak,mert feltételezem,hogy te ezt nagyon sokszor hallod,amikor neked mondják..Na igen..ilyenkor úgy viselkedünk másokkal,ahogy velünk is viselkednek..Szánalomra méltóak az ilyen emberkék...De nem kell velük foglalkozni..

2012. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
mert ez gyakori:')
2012. febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, és köszönöm a 2 esen kívül mindenkinek, mert ő is olyan, mint amit leírtam:(
2012. febr. 7. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül tudnak, okoskodni, lehurrogni az értelmes válaszokat, kötekedni, mert épp nincs más dolguk. Ha kérdeztem is valamit, általában kötekedő választ kaptam, holott kértem, hogy csak azok írjanak akik kellő tapasztalattal rendelkeznek benne... Valamit régebb óta űzök mint egyesek, mégis én vagyok a hülye mert nem tartom be pontról pontra ahogy az le van írva...
2012. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#9-esnek igaza van abban, hogy sokak csak azért csinálják, mert azt hiszik vicces. pedig szerintem nem.
2012. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!