Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e egyetem mellett 30-35...

Lehet-e egyetem mellett 30-35 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
Most leszek másodéves a BME-n és egész nyáron dolgoztam egy cégnél gyakornokként. Szeretném folytatni és az órarendembe is beleférne kb. 30 óra, de nem tudom mennyire fogom bírni a suli mellett. Valaki járt már hasonló cipőben?
2013. szept. 7. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakfüggő. Én pl fogorvosira járok, már csak az órarendem miatt sem dolgozhatom, nem beszélve az anyag mennyiségéről, amit meg kell tanulnom. Ezt pedig neked kell látnod, hogy eddig mennyi szabadidőd volt a tanuláson túl, ez elég lenne e a munkára és ki tudnál e azért mellette kapcsolódni, mert az mindenképpen kell.
2013. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!