Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy keressek munkát egyetem...

Hogy keressek munkát egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Sajnos abba a helyzetbe kerültem, hogy levelezö szakra jelentkeztem a munkám miatt, erre most kiderült, hogy egy hónap múlva megszünik a munkaviszonyom. Kètsègbe vagyok esve...


Hogyan keressek munkát úgy, hogy szombatonkènt nem tudok dolgozni? Hogy vezessem fel ezt?


2013. aug. 27. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy mint más, optimális esetben a munkaidő hétfőtől-péntekig szokott tartani...ha meg pénteken volna konzultáció, akkor a munkáltató elenged, sok helyen érdek h tanuljon a munkavállaló. Ilyenekből nem szokott gond lenni.
2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokon a helyeken, ahova egy darab èrettsègivel felvesznek - pl. pláza, gyrosos - szinte mindig van hètvègi nyitvatartás is :(
2013. aug. 27. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz le a munkaügyi központba, hátha indítanak ott vmi tanfolyamot, azt hiszem ha olyanra mész azért kapsz is vmennyi pénzt, mellette tudod csinálni az egyetemet is. Igaz én nappalis egyetemista vagyok, de van ismerősöm aki valamilyen munkaügyi által kiírt tanfolyamra jár és kap érte egy összeget, heti 2 alkalmat kell végigülnie, és szakmát is szerezhet a végén. Érdemes utánaérdeklődni.
2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szűnik meg a munkaviszonyod, mert tanulni fogsz?
2013. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!