Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szak a nehezebb a...

Névtelenül nevű kérdése:

Melyik szak a nehezebb a Debreceni Egyetem Műszaki Karán, az építészmérnöki, az építőmérnöki, vagy az épületgépész mérnöki?

Figyelt kérdés

A három közül választanék jövőre, levelezőn. 40 éves vagyok, és szeretnék továbbtanulni. Anno matek, fizika felvételivel már bejutottam az építészmérnökire, de abbahagytam, és elévült.

Műszaki diplomát szeretnék, épület üzemeltetéses, karbantartó mérnökös stb. munkahelyekre ez az alap.

Köszönöm ha valaki megosztja velem a tapasztalatát.



2013. szept. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Épületgépész mérnöki
2013. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évet (félévet) jártál az építészmérnökire?
2013. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak az első félevet csinltam meg.

Szóval az épületgépész mérnöki nehezebb? Miért?

2013. szept. 11. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Na. Kicsit túlzásba viszed a félelmeidet. Amúgy nem sokkal nehezebb az egyik a másiknál. Attól függ téged mi érdekel. Rosszul tetted fel a kérdést. 40 éves vagy. Tudhatnád mi érdekel. És meg is írtad amúgy: épület üzemeltetés, karbantartás stb. Szóval ne parázz, azt jelöld meg ami érdekel. Ezek közül a szakok közül mind jó az érdeklődésednek megfelelően, de te választasz. Nem kell semmitől sem félned, inkább magadban mélyedj el. Ideje lenne, nem gondolod? Ha még 40 évesen is ilyen félelmeid vannak... Nem egy kamasz pályaválasztó vagy. Szóval javaslom kezdj el magaddal foglalkozni, amúgy minden szakra van esélyed. Természetesen a hangulat más-más.
2013. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat.
2013. szept. 13. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!