Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire erős a József Attila...

Mennyire erős a József Attila Gimnázium (Bp. )?

Figyelt kérdés

Veres Pálnénál mennyivel gyengébb?

JAG-ba milyen eredménnyel vesznek fel?


2013. szept. 12. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a JAG-ba járok, és szerintem a Veres Pálné épp, hogy nem gyengébb :'D. Amúgy meg ha leírod nekem privibe a tanulmányi eredményeidet, akkor megtudom mondani, (körülbelül) hogy mire számíthatsz :)


Különben szerintem válaszd a JAG-ot, mert a VPG-be jár néhány ismerősöm, és hát, ők eléggé gáz alakok :/

2013. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
JAG...tudnék neked mesélni elég sok mindet,hogy miért éri meg ezt a sulit választani,de komolyan :D most vagyok 1.éven,kevesebb mint 2 hónapja járok ide,de egyszerűen imádom.A tanítás nagyon komoly,a nyelvet nagyon jól nyomják,és a közösség is fasza :DDD ennyi voltam
2013. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!