Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi-igazgatási vagy...

Szimonetta02 kérdése:

Munkaügyi-igazgatási vagy igazságügyi-igazgatási szakról vélemények, tapasztalatok? Mennyire érdemes a kettő közül valamelyiket elvégezni? Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? Mennyire nehezek?

Figyelt kérdés
Ez a kettő szak között vacilálok, mert szakot szeretnék váltani, de nem tudom melyiket érdemesebb, melyik a nehezebb stb.?
2013. szept. 12. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a két opciód akkor az első a jobb választás. egyforma a nehézsége kb, ebben nincs különbség szerintem. Igazságügyi ig. érdekesebb (szerintem), de azzal szinte semmilyen munkalehetőség nincs, hacsak nincs valami vagy protekciód bíróság, ügyészség berkein belül.

Kérdés az hogy milyen szakról szeretnél váltani, mi az ami nem tetszik?

2013. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én most kezdetem BTK-n germanisztika szakon, de rájöttem, nem ez ami nekem tetszik. Mindenképp váltok, ez nem kérdés, csak azt nem tudom mire. Az igazságügyi jobban érdekelne, de sajnos én is ezt hallottam, hogy azzal kevés a munkalehetőség. De a munkaügyivel mennyire könnyű elhelyezkedni?
2013. szept. 12. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkaügyi igazgatási alapszakkal sem könnyű -ha ilyen irányba nézelődsz- elhelyezkedni, csak nem tartozik a lehetetlen kategóriába. Igazgatásszervező szakkal jársz a legjobban.
2013. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!