Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezzel a párosítással mit...

Ezzel a párosítással mit tudok a későbbiekben kezdeni?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem biosz emelt és kémia emelt faktra,viszont kémiából lehet hogy inkább átmegyek középre, mert megnézve az elmúlt évek kémia emeltjeit, hát elég nehezek, és szerintem lehet,hogy középpel jobb eredményt érnék el.Arra lennék kíváncsi, hogy ezzel+ még két emelt (angol+német) érettségivel milyen szakra tudnék menni, ami nem tanár/ mérnök.Eredetileg azért választottam kémia emeltet,mert gyógyszerészetire kell, meg gondolom a vegyésznek is.De az emelt kémia akkor is nagyon nehéz biosz mellett. Vagy esetleg közép biosz, és emelt kémia?
2013. szept. 14. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Biosz kémiával fogorvosira v. gyógyszerészetire tudsz jelentkezni. Vagy ált. orvosira.
2013. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak biosszal pedig biológia szakra tudnál menni.
2013. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg bionika szak.
2013. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!