Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A webprogramozó tanfolyamhoz...

A webprogramozó tanfolyamhoz mindenképpen szükséges az érettségi bizonyítvány?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon remélem, hogy igen.
2013. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a választ mire véljem?!
2013. szept. 15. 00:43
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Arra h aki nem képes egy érettségit letenni, az ne igen akarjon programozni. De úgy általánosan semmit se.
2013. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, hogy te ilyen zseni vagy, hogy egy kérdés alapján meg mondod az emberről, hogy mije van. Nos el mondom neked, hogy elvégeztem a középiskolát és szakmával rendelkező ember vagyok. Valamit alapszinten értek a dolgokhoz, de rendesen papírt szeretnék róla. Nem tudom miért kell ilyesmit feltételezni, hogy "nem képes letenni".
2013. szept. 15. 00:59
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Aki nem képes letenni egy érettségit, az a rohadt életbe nem lesz webprogramozó, olyan meg pláne nem, aki érti is, hogy mit csinál.

Amúgy a kérdésre válaszolva: igen, kell hozzá érettségi.

2013. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha középiskolát végeztél, akkor van érettségid. Nem?
2013. szept. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs, szakmám van. Ezért kérdeztem. De köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 15. 01:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért váltott ki a kérdés ilyen indulatot.

A web programozó szakma felsöoktatási szakképzés, tehát felvételizni kell, ugyanúgy mint egyetemre.

2013. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhh, ti érettségis selejtek, ti... ezért tart itt minden, mert mindenki egy nyavajás sz@r papírhoz köt mindent, és senki nem tud ettől elszakadni...


Szerintetek, csak az tudhat programozni, aki megtanulja az ómagyar mária siralmat, vagy a történelmet, melynek 70%-a kitalált hazugság?


Sajnos, igen, ehhez van kötve javarészt minden, tudjátok én azt csinálnám, hogy odaültetném a gyereket a géphez, és megnézném mit tud, sok érettségis hülyét látok, akinek annyi az agya, mint egy marék lepkének...


Kisbarátaim, a NASA feltörése sem érettségihez kötött, és mégis megtették, érettségi nélkül is...


Akkor lesz szép világ, mikor megszűnik a bürokrácia!

2013. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Arra h aki nem képes egy érettségit letenni, az ne igen akarjon programozni. De úgy általánosan semmit se."


Neked meg külön gratulálok, semmit se, mi? Aki valamit akar, és rátermett, az el is éri, nehogy egy papír mondja meg, valakiről, mire képes!


Amúgy ha valóban érdekel a webprogramozás, vannak tanfolyamok, amelyekhez nem kell végzettség, és tanítják neked az elméletet és a gyakorlatot.


Innentől rajtad múlik, ha vágod a dolgot, csinálj egy weblapot, és profitálj belőle!

Ehhez nem érettségi kell, hanem tudás, ami érettségi, vagy kötelező papírok nélkül is megcsinálhatsz!


Sok sikert!

2013. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!