Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőre csökkentik...

Szerintetek jövőre csökkentik a tanítóképzőre a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy csökkentik vagy növelik. Ez egyes-egyedül a jelentkezőkön múlik. Egyébként meg nem tudom, hogy hova akarsz a tanítóképzőn még alacsonyabb ponthatárt, így is szánalmasan alacsony.
2013. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletesen kifejtette a választ!
2013. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Növekedni fogy a ponthatár, mivel a jogszabályi minimum pont emelkedni fog, 260-ra. Ebben az évben 240 volt a jogszabályi minimum, sok helyre ennyivel be lehetett jutni, jövőre már nem.
2013. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem növelik. Minél jobban.

Nem lenne jó, ha gyépések tanítanák a gyerekeinket.

2013. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Hova csökkennének már a ponthatárok? Lassan ott tartunk, hogy két kettes érettségi tantárggyal be lehet jutni a tanító szakra. Legyünk már önmagunkkal szemben igényesek...! És csodálkozunk, hogy olyan tanítók vannak, amilyenek... Egy tanító
2013. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt elég érdekes dolgokat írnak le.

Van aki későn érő... Sajnos én is ilyen vagyok. Már van végzettségem, jogi asszisztens vagyok és 98% lett a vizsgám. Én is most jöttem rá, hogy milyen fontos az hogy az ember tanuljon művelje és képezze magát. Van olyan is aki 300 ponttal bejut valahova és kiesik, de arról is lehet hallani, hogy valakit 260 ponttal vesznek fel és végig csinálja a sulit.

2013. okt. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!