Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már most...

Van itt olyan, aki már most tudja, hogy jövőre az ELTE-re készül?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen szakra? És csinálsz-e valamilyen emelt szintű érettségit? 19/L

2013. szept. 17. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha minden jól megy akkor jövőre az ELTE informatika karán belül a programozó informatikus szakra, vagy valamilyen matek szakra fogok járni. Erre én nem csinálok emelet matekot sem infót, mivel úgy halottam nincs értelme. A matek a felsőoktatásban teljesen más mint a középiskolákban szóval teljesen fölösleges az emelt szint, infóból pedig emelt szinten lenne programozás, de ezt alapból sem tanítják nálunk, illetve úgy hallottam, hogy azt szeretik ha ott taníthatják meg az embernek. Emelet szintet egyedül angolból szándékozom tenni, hogy meglegyen a nyelvvizsgám és akkor már egyetemen ezzel nem kell foglalkoznom.
2013. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igeeen:)

Én megyek szabadbölcsésznek mosogatni. De hát mit tehet az ember, ha az érdekli..

2013. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok:

Szerintem töri magyar emeltet csinálok, mert bármikor jól jöhet a sok pont.

2013. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!