Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám viszonylag...

Hogyan tudnám viszonylag kedvesen megmondani az osztálytársaimnak, hogy nem adom oda a leckét? Már elegem van belőle, hogy sose képesek megcsinálni csak lemásolni a szünetben.

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 17:35
 1/7 anonim válasza:
Mondd azt, hogy most odaadod, de holnap ő adja oda neked. Persze te is megcsinálod, de legalább tudni fogja, hogy merre hány méter.
2013. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak egy részt engedj meg nekik leírni

(Bár az sem szép dolog)

Csinálják meg maguk

2013. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig minek adtad oda?

Legalább a barátaid?

2013. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Én oda-oda szoktam adni a házit, de saját magukat csapják be! Ez később az ő kárukra fog menni. Van 1-2 gyerek akiket nem bírok, de folyton elkérik tőlem a házit szünetben. Ilyenkor egy papírra rossz megoldásokat írok rá, és azt mondom, hogy a papírra írtam a megoldást, ami a füzetben van az rossz. Mivel szünet van, nincs ideje akadékoskodni, így lemásolja a rosszat. Amikor ezek után látja a tanár, hogy rossz a házija, őt hívja ki a táblához felelni, és leég mindenki előtt.
2013. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy "rosszul" add oda nekik a házifeladatot.. :) Abból megtanulják a dolgokat. Vagy egyszerűen mondd azt, hogy sajnos neked sincs kész. Vagy csak ne add oda és kész, megmondod, hogy bocsi, de te ezzel dolgoztál. Ha ezen megsértődnek, akkor úgy kell nekik.
2013. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én jobbat tudok. Nekünk azt mondták, hogy az osztályfőnökit kap, aki odaadja a füzetét a másiknak, hogy másolja le. Nem az aki másolta, hanem az, aki odaadta, hogy másolja. Mi erre hivatkozunk, ha elkérik:)
2013. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. szept. 18. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!