Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/főiskolások! Ti...

Egyetemisták/főiskolások! Ti milyen ó középiskolába jártatok?

Figyelt kérdés
Erős suli volt?Szerettétek?
2013. szept. 19. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést az "ó" betűt nem szerettem volna odaírni...
2013. szept. 19. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Gimi volt, közepesen erős. Szerettem :)
2013. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Karolina gimi, Szegeden, nagyon sokat segített
2013. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átlagosan erös szakközépbe, ugyan azon a vonalon tanultam tovább.
2013. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eros volt, a haszna az volt, hogy tobb mint felkeszultek voltunk a kozep szintu vizsgatargyainkbol es most egyetemen is ugy allunk hozza, hogy kell tenni erte, magatol nem lesz semmilyen eredmeny.
2013. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legerősebb középiskolába jártam (az első tízben benne van az országos rangsor szerint), végig teljesíteni kellett, szóval megtanultam eredményesen tanulni, nagyon jók lettek az érettségijeim is, és végül 465 ponttal nyugodtan "válogathattam" az egyetemek között, nem kellett aggódnom amiatt, felvesznek-e.
2013. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyanba jártam, ami régebben országos top10-ben, megyében 1-2. volt (azóta sokat süllyedt), de visszagondolva szart se kellett tanulni fősulihpz képest.
2013. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyengébb gimibe, de simán mentem egyetemre két emelttel, és meglett a két nyelvvizsgám is, szóval abszolút nem bánom! :)
2013. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zabmester ***** válasza:

Az érdekel, hogy hol érettségiztem, vagy az összes? :D

Jártam először erős gimnáziumba, nyelvtagozaton, utána szakközépbe, utána szakiskolába, utána inkább elmentem dolgozni, aztán levelezőn érettségiztem, ahol csak az nem megy át, aki nem akar. Ott az utolsó két osztályomat csináltam, meg ugye az érettségit. Plusz akkor tettem le a nyelvvizsgámat is. Jó lett az érettségim, elsőre felvettek oda, ahova akartam menni, pedig nem volt alacsony a ponthatár. Én azóta nem igazán hiszek abban, hogy előnyt jelentenek az úgy nevezett "erős" középiskolák - kivéve, ha olyat tanulsz ott, amit később az egyetemen is tanítanak, pl. közgazdasági szakközépből menni közgazdaságtudományi egyetemre, az nyilván előnyt jelent, vagy egészségügyi szakközépből egészségtudományi karra, az szintén előnyös lehet.

2013. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!