Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s képzésen hogy nézik a...

OKJ-s képzésen hogy nézik a hiányzásokat (mikor jelenléti ív van) Szükséges a hiányzás igazolása?

Figyelt kérdés
Szóval nincs napló, nincs ellenőrzőnk, csak jelenléti ívet kell aláírni az óra elején. Még osztályfőnökünk sincs. Kell itt hiányzást igazolni, illetve mennyire szabad? Hogy van ez egyáltalán egy ilyen képzésen? Valahogy úgy hogy ha egy bizonyos óraszámot hiányzok, nem vizsgázhatok vagy mi? De mi van ha beteg vagyok??
2013. szept. 20. 07:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kb. mennyi az az óraszám ami miatt eltilthatnak a vizsgától?
2013. szept. 20. 07:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is okj-n vagyok. De nekünk van naplónk meg ellenőrzőnk is és jelenlétiív nincs. Nekünk kell igazolás.


És nekünk az osztályfőnökünk azt mondta, hogy u.az vonatkozik ránk mint eddig. Csak nincs fegyelmi hanem 30 óra után /azt hiszem/ automatikusan kirúgnak.

2013. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor az másféle. mint mondtam nekünk nincs naplónk se meg semmi, hol vezetnék a hiányzásokat, érted :/ van itt valaki olyan esetleg akinek szintén ilyen jelenléti íves?
2013. szept. 20. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
ja én így tanultam az atalantán.nagyon nem foglalkoztak a dologgal ha ott voltál ott voltál ha nem akkor aláírta nekem valaki a nevem a jelenlétibe és meg volt oldva.ha nem írt be senki nem kérte senki a hiányzásom igazolását.úgy éreztem mondjuk abban az iskolában sok mindent hogy sokszor senkit nem érdekelt semmi olyan tanárokat kaptunk akikről azóta sem hall senki....szal tanítani nagyon nem tudott egyik sem.sőt az egyikről még ki is derült hogy még szakképesítése sincs.eléggé gagyi egy suli volt és sajnos ez csak a jelentkezés után derült ki....szóval ha nem mész suliba akkor ott a facebook vegyétek fel egymást az osztálytársaiddal és ha jóban vagy két három emberrel akkor ők biztosan odafirkantják a neved ha megkéred őket.
2013. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!