Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell diák melozni, és...

Hogy kell diák melozni, és melyik a legjobb diák iskola szövetség?

Figyelt kérdés
Ti hol dolgoztol és mit,vagy mennyit kerestek?

2013. szept. 20. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy iskolaszövetkezethez (csak nappali tagozatos diákoknak elérhető), beregisztrálsz, ehhez szükséged lesz iskolalátogatási igazolásra, diákigazolványra, és talán fényképre, de ez nem biztos. Ha elmúltál 16, mehetsz árufeltöltőnek, ha 18, akkor pénztárosnak is. Ezek a leggyakoribb diákmunkák, de igazából mindenféle akad. Idénymunkák is, de az nem ilyenkor. Én Tesco pénztárban diákmelóztam 3 évig. 400ft-os órabérért.
2013. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszoló.A bér más mindenhol 400-500-600 ft/óra eltérőek
2013. szept. 22. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

bruttó 584 a minimális mindenhol, ennél kisebb nem lehet. ebből diáknál 16% szja jön le. pesten többet is fizetnek. be kell regisztrálni, akár 3-4 vagy többhöz is. és utánna zaklatni őket, vagy személyesen vagy telefonon, hogy te bizony dolgozni fogsz. először neked kell keresni őket, hogy lássák hogy tényleg akarsz. nekik van kb 30-40 000 diákjuk regisztrálva, de abból pár százra van csak szükség. (persze ez városonként eltérő lehet)



ui.: dolgoztam az irodában, nálunk ez volt.


legismertebbek és korrektek: melo-diák, fürge-diák, pannonwork.

2014. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!