Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mi lenne a legjobb megoldás?

Most mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Belekezdtem egy érettségire épülő OKJ tanfolyamba.A szakma tetszik, leginkább az vonz benne, hogy lesz külföldi szakmai gyakorlat is.Mindenképp szeretnék kijutni külföldre erre nem nagyon lenne más esélyem egyenlőre.

Viszont nagyon nehéznek tartom.Napi 8-9 óra, 5 perces szünetekkel, enni sincs szinte soha idő, van úgy, hogy 3 óra egyhuzamban, utána 5 perc.Ez minden OKJ képzésen, vagy fősulin is így van??Már azt fontolgatom, hogy ha ez így megy tovább, átmegyek másik szakmára, csak nem tudom, ez megoldható lenne-e évkezdés után?Ilyenkor még van esély, hogy más képzésre felveszik az embert?

Viszont ha otthagyom a sulit és nem találok másikat, akkor még a családit is elveszítjük.Nem tudom, mit tehetnék!


2013. szept. 5. 09:41
 1/2 anonim válasza:

Nekem volt olyan osztálytársam OKJ-n, hogy elkezdte szeptemberbe a sulit, de rájött, hogy nem neki való, ezért már a hónap végén átment egy másik suliba. Azért előbb érdeklődj a másik suliba, ahova menni szeretnék, hogy vesznek e fel még embert.

Ha meg lehet kérdezni, egyébként most minek tanulsz?

2013. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Turisztikai szervezőnek tanulok.Emelt szintű képzés.
2013. szept. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!