Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Xantus jános gimnázium vagy...

A Xantus jános gimnázium vagy az idegenforgalmi a jobb?

Figyelt kérdés

És kell egyenruhát hordani ? Mennyibe kerül ?

És milyenek a tanárok ?

Ha valaki tud valamit (és le is irná) azt nagyon megköszönném mivel

Ez az egyik suli ahova beszeretnék kerülni :)


14/L



2013. szept. 21. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy érdekel-e az idegenforgalom. Ha igen, akkor mehetsz a szakközép részére, mert kaphatsz a végén szakmát, viszont ha nem érdekel,akkor a gimit ajánlom, mert akkor felesleges az idegenforgalmi szakközép részére menni, mert nekik pl. sokkal több órájuk van a szakmai tárgyak miatt.

Egyenruha ünnepségekre, különböző sulis eseményekre kell, kb. 15000.-17000.-Ft. Illetve egyen tesi ruha van, ami kb. 7500.-Ft körül van. És tandíjat is kell fél évente fizetni

Tanárok változóak, vannak akik rendesek, de vannak akik szivatnak.

Ha valami kérdésed van még, írj nyugodtan, akár privát üzenetet is írhatsz, mert oda járok,szóval tudok dolgokat a suliról.

17/L

2013. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De lesznek nyílt napok is,fent van a suli honlapján a pontos időpont, érdemes elmenni, és megnézni :))

/előző voltam/

2013. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ezzel sokat segítettél ! :)

És te a gimis részére jársz? az angolt jól tanítják ?

2013. szept. 22. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, én a gimis részére járok.

Az én angol tanárom jó, ő jól tanítja az angolt. Mivel sok angol tanár van, ezért nem tudom, ki hogyan tanít, de pl. nálunk az osztályban a másik csoportnak nagyon rossz tanára van sajnos :/ De azért a többség jól magyaráz, így nyelv vizsgát lehet szerezni!

2013. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mind a két tagozatra jártam, ezért joggal mondhatom, hogy a szakközép az nagyon szar, a gimnázium, pedig viszonylag jo (bar tanar es tarsasag fuggo, a szakkozepes tarsasagom egy nagy fos volt, viszont a szakmai kepzes jo volt, ameddig meg nem szünettek szepen minden szakmai gyakorlati orat!) bar alapjaban veve az egesz iskola egyre szarabb, kerüljétek el jo messzire!
2014. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!