Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a gimnázium...

Melyik a jobb a gimnázium vagy a középiskola? Többi lent!

Figyelt kérdés

-Óvónő szeretnék lenni és nem tudom , hogy először hol kell kezdeni!Segítenétek?

-Kollégista akarok lenni és Kaposvárra szeretnék járni és azt szeretném kérdezni, hogy előnyös CSAK lányokkal lakni vagy inkább nem ? (bulik.szórakozás,tanulás)

-Mikor kell beköltözni? Egy nappal előtte ? (Középiskoláról van szó)

-Nehéz a beilleszkedés?

-Meséljetek



2013. márc. 14. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha óvónő akarsz lenni akkor gimibe menj vagy ilyen humán szakközépbe. /ebbe az a fontos, hogy humán szakra/

Bár ahol én élek nincs külön fiú és lány kollégium, sőt egy folyosón is vannak a fiúk meg a lányok.

AZ, hogy hogy jobb lakni az inkább az egyénedtől függ, hogy melyiket élveznéd.

Bár én nem vagyok kollégista /középsulis vagyok/ rendszeresen járok be a koleszba, sőt volt, hogy benn aludtam. De én itt jöttem rá mikor benn voltam egyszer a kollégiumban, hogy én ha kollégista lennék csak ilyen vegyesbe mennék. Jól kilehet jönni a fiúkkal is meg a lányokkal is egyaránt de eléggé fiús vagyok. Pl:. ha a fiúk csocsóznak én megyek és beállok.

Igen általában 1 nappal előtte szoktak beköltözni. /eleinte az is elég szerintem/

És nem nehéz. EGy idő után már olyan mintha odajárnál haza.

2013. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!