Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire hivatkozzak hogy oldjam...

Mire hivatkozzak hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Utólag kerültem be az egyetemre jogorvoslattal. Annyiban korrektek voltak, hogy csak egyetlen hetet csúsztam, utána azonnal beirattak, de rámbíztak egy csomó mindent még, amit nekem most utólag kell intéznem.


Szóval egy hetet most hiányoztam indokolatlanul és úgy néz ki mivel most hétfőn sem voltam és holnap sürgős dolgokat kell még intéznem (adóhatóságtól igazolások, stb), hogy még pár napig kimaradok.


Az iskola megígérte, hogy hátrányos helyzet nem fog érni az utólagos bekerülés miatt, de mivel nem volt időm felkészülni hiába mehetnék, még nem tudok. Nincs lerendezve a terep.


Érdekelne, hogy hogyan oldjam ezt meg, mit mondjak a tanároknak, mit tegyek egyáltalán? Félek, hogy hátrány ér majd emiatt, nagyon kedélyes, informatív utat kaptam a csatlakozáshoz, de nem tudtam vele azonnal élni és azóta meg sem jelentem.


2013. szept. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az első két hetet kihagytad a suliból akkor nem igazán leszel szimpi azoknál a tanároknál akiknél számít a hiányzás.

Mit kell ennyit intézned,én pótfelvételivel jutottam be de simán volt időm mindet elintézni. Adóhatóságtól mi a fene kell?

2013. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletem leleszarjak h benn vagy-e, gyakon meg 1-2x hiányozhatsz. Vagy ha nem akkor lehet pótolni egyet. Am gyakon meg szólsz a tanárnak h mi a szitu.
2013. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha azonnal bemész az egyetemre, tisztázod helyzetedet, azzal segíthetsz magadon. Az eltűnés, a kussolás nem jó taktika. Menj be, nézz szembe a helyzettel, aztán intézd tovább a dolgaidat. Ha közben kihullanál mert felelőtlennek vélnek, akkor hiába lenne az összes ügyintézés.
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Az egyetemen egyik tanárt sem fogja érdekelni, hogy miért hiányoztál, az a lényeg, hogy majd letedd a vizsgáidat! Mi az, hogy nincs lerendezve a terep? Vedd fel az órákat és járj be, ha tudsz, utána tedd le e megfelelő vizsgákat, hogy meglegyen e kredited. Egyetem, nem általános iskola.
2013. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen terep? Én sem ertem

Mit kell intézni?

Akármit el lehet amúgy iskolaidőn túl vagy a lyukasőráidban intézni.

2013. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!