Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a helyzetet?...

Hogyan oldjam meg a helyzetet? Nagyon kényelmetlen.

Figyelt kérdés

Nem akarom túlcifrázni ezért rövid és tömör leszek.


Mostanában több időt töltök az unokanővéremmel, mióta megszületett a gyermeke.

Sokat szoktunk beszélni.


A hétvégén kiderült, hogy az unokanővérem azt hiszi, hogy meleg vagyok. Persze ő így is elfogadna.

A gond csak az, hogy elmondta az elméletét az édesapámnak, aki nem ilyen elfogadó.

Nem vagyok az, de az öreg úgy gondolhatja, hogy összeállt végre a kép. Elvégre huszonéves vagyok és még nem volt igazi barátnőm (akit bemutathattam volna a családnak).


Kényelmetlen számomra ez az egész szituáció. Azt meg elég kellemetlen lenne elmondani, hogy nem vagyok a lányok esete. Hiszen ezt eléggé szégyellem.


Mit lehet ez esetben mondani?


2013. ápr. 9. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte lennék: amikor apukáddal vagy, panaszkodj, hogy alig lehet ismerkedni, pedig olyan lenne már neked egy barátnő.
2013. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem akarom. Mert a melegekkel együtt a gyengéket is ugyanannyira megveti. És egyik sem szeretnék lenni.
2013. ápr. 9. 18:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyengének nem mutathatod magad, meleg nem lehetsz, csaj nincs a láthatáron. Egyszerű:nem mondasz neki semmit.ha neki állsz magyarázkodni az még rosszabb. Mondjuk én meg említenèm az unokatesonak hogy ha ezt mondta apádnak, akkor most magyarázza ki ő a dolgot, mert eléggé sz@rkavarásnak tűnik a dolog.
2013. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Kérd meg egy lány barátodat hogy estleg egy este ugorjon be hozzátok vacsorára. Ez egy kicsit ilyen filmbe illő de bejöhet persze nem a szomszédlány legyen!
2013. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

pedig nem az. unokatesóm azért gondolta, mert sosem beszélek neki lányokról.

meg ilyen dolgokról. és a múltkor mikor mondtam neki, hogy az én korosztályom még éretlen párkapcsolatra, azt hitte csak magyarázkodok.

2013. ápr. 9. 18:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Unokanővéred nyomd a falnak aztán javítsa ki ezt a dolgot. Ha ezt megtette becsukod az ajtaját és többé rá sem nézel. Én ezt tenném. Utálom az ilyen szarkavarókat.
2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit fogalomzavarban vagy: az, hogy nem találsz barátnőt, mert nincs olyan lány, aki tetszene, és te is neki, az HOL GYENGESÉG?
2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7es: azt tartaná gyengeségnek (és egyben furának), hogy már nem is próbálkozok a lányoknál.
2013. ápr. 9. 18:43
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem ülsz le és egyszerűen csak tisztázod a helyzetet vele? Nem kell ezt túlbonyolítani kamu barátnővel. Unokanővéred részéről is elég szemét dolog volt hogy ilyeneket pletykál. Beszélj mindkettővel és kész. Nem kell túlmagyarázni sem mert akkor meg már azért fog bűzleni. Csak őszintén!
2013. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne összeszedned magad,és a sarkadra állnod.A helyedben őszintén elmondanám a véleményemet az unokanővérnek az amúgy elég undorító viselkedéséről,ugyanígy az apjának is,és leszögezném,hogy utálom,ha valaki a magánéletemben vájkál úgy,hogy semmit sem tud róla.
2013. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!