Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből áll a tanári alkalmasság...

Miből áll a tanári alkalmassági vizsga felvételi előtt?

Figyelt kérdés
Néztem a tanári szakokat, és mindegyiknél láttam, hogy felvételi követelmény az alkalmassági vizsga. Ez mit takar konkrétan?

2013. szept. 28. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
megkérdezik, hogy miért akarsz tanár lenni, választanod kell egy szituációt és azt elmondani (ezeket előre feltetszik netre és ki lehet választani) plussz egy könyvről kell beszélni aminek köze van a tanításhoz, pedagógiához(sztem ezeknek a listája is fenn van..de nem biztos) idén még kellett motivációs levelet is írni de sztem lehet h az jövőre nem lesz. Tanítóképzőnél énekelni is kell meg szekrényt ugrani meg ilyesmi.
2013. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nos, énekelni és szekrényt ugrani nem tudok, úgyhogy akkor talán valami olyan helyre megyek, ahova nem kellenek ilyen képességek. :D

2013. szept. 28. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!