Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Személy és vagyonőr tanfolyamo...

Személy és vagyonőr tanfolyamot végzek. Folyik ellenem eljárás. Lehetek és biztonsági őr?

Figyelt kérdés

Vizsga előtt alá kell írni egy papírt hogy semmilyen eljárás nem folyik ellened. Hát ellenem folyik egy , garázdaság miatt. Hatodrendű vádlott vagyok. 1 hónap múlva vizsgázok.

Van ilyenkor valami kiértő, kikérem az erkölcsit? Mi a fedhetetlenség?

Vagy aláírom a papírt hogy nem folyik ellenem, levizsgázok, de addig nem válthatom ki a biztonságiőr papíromat a rendőrségen, Ők látni fogják hogy folyik ellenem eljárás, és hogy én aláírtam egy ilyen papírt, hogy nem folyik????



2013. szept. 30. 12:22
 1/4 anonim válasza:

Először is.

Tapasztalatom ami 5èv vagyonőrködès után van:

Szarj bele az egészbe.Ami vár rád havi 240-300òra melô 60/70eFt fizetès.


Ha nem ìtêlnek el tiszta lesz az erkölcsid.

A fedhetetlensèg gyakorlatilag az h nem vagy büntetve.


Ha meg leszel,ùgyse kapod meg a v.őr igazolványt mert azt a rendőrsèg adja ki.

2013. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Büntetést kaphatsz ha aláírod.


Főleg ha a rendőrség kezén megy át a papír.

2013. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha aláírod, okirat hamisítást/csalást követsz el, és lesz ellened nemsokára még egy eljárás folyamatban.


Valószínűleg így nem engednek majd vizsgázni, de ezt az iskolában kell megbeszélned.

2013. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én úgy tudom hogy a rendőrség kezén megy át a papír, és nem hiányzik nekem egy okirathamisítás.
2013. okt. 1. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!