Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisfiam első osztályos, fél a...

Kisfiam első osztályos, fél a tanárnőtől, mit tehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
A tanárnőre sok panasz van, a szülők morgolódnak, engem ez eddig nem érdekelt. Viszont a Fiam szabályosan retteg ettől a nőtől, éjszakánként sírva ébred...Sosem volt ez rá jellemző, nagyon szeretnék neki segíteni, a szívem szakad meg. Ma este is könnyes szemekkel aludt el, próbáltam vele beszélgetni a bizonyos tanárnőről. Este nem készült el egy házija (7ig dolgoztam emiatt is) mondtam majd a következő órára elkészül és elkezdett sírni, hogy az nem jó mert a tanárnő nagyon "ideges" lesz!!! Arra gondoltam, hogy amint éesz rá lehetőségem (pénteken délután) félre hívom és beszélek vele. Szerintetek?
2013. okt. 1. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélni kell a tanárral, a többi szülővel, és panaszt kell tenni. Elsős gyereket terrorizálni csak elmebeteg ember képes, az ilyen menjen utcát seperni. Ha más nincs, át kell kérni más osztályba vagy iskolába, de nem lehet ennyiben hagyni. Halkan jegyzem meg, ha a tanárokat nem fizetik meg akkor az ilyen alja emberek maradnak csak a pályán, a többiek keresnek más állást.
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiammal csupán "csak" szigorú. Van aki már be is pisilt az osztályban, már a második tanítási napon fekete pontot osztogatott. Ezek furcsa dologk.
2013. okt. 1. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem a tanárnővel kell bemenni, hanem 5-6 másik szülővel az igazgatóhoz. Alkalmatlan a tanításra.
2013. okt. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tanárnőhöz*
2013. okt. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj a tanárnővel. Esetleg a többi szülőnél is érdeklődhetsz, hogy náluk is jelentkezett-e hasonló probléma, mert akkor érdemes lenne összefogni és az igazgatóval beszélni. Ha nem változik a helyzet, akkor próbáld meg átkérni másik osztályba, ezzel csak a gyerek dolga van megnehezítve.
2013. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az nem éppen jó, ha már be is pisilnek a gyerekek

Nem tudom milyen tanárnő lehet, nálunk nem volt ilyen.

Lehet nekünk "szerencsénk" volt

Nagyon kedves idősebb tanár néni volt

2013. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az én öcsém alsós osztályfőnöke olyan gorombánt bánt vele, egyszer igazságtalanul fel is pofozta, de úgy, hogy eltört a szemüvege, hogy 6.-os koráig ágyba vizelt. :( De csak az öcsémre pikkelt a tanár, más szülő sosem morgolódott. Nem akarok lerasszistázni senkit, de az öcsém jó tanuló volt világ életében és soha nem volt balhés, csak az édesapánk hiába magyar állampolgár, nem magyar (nem is cigány).

Az öcsém jelenleg az orvosira készül beadni a jelentkezését, és sosem volt "rossz kamaszkora" sem. 4-en vagyunk testvérek és ő az egyedüli "rendes gyerek".

Szóval én azt tudom mondani, hogy egyenesen az igazgatóhoz kell menni, akár egyedül is, mert a tanár majd ígér fűt-fát, aztán csak nem fog javulni a gyerek állapota...

2013. okt. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tanárnőm volt, teljesen kattant, és a szüleim nem igazán éreztették az én részemről, hogy nem ez a normális, ezért még nagyon sokáig szorongtam.. Valamit tegyetek a tanár ellen, mert a kisfiad fogja meginni a levét.
2013. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!