Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti vagyok, de a gödöllő...

Budapesti vagyok, de a gödöllői egyetemre szeretnék járni. Később lehet, hogy igényelnék koleszt, de az első félévben nem szeretnék. A bejárás nagyon nehéz? Van valaki, aki így jár be, mint én?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Aszódról (ez Gödöllő mellett van) járok be naponta Pestre, kb. 40 perc alatt bent vagyok, nem megterhelő. Nem tudom, hogy te Pest melyik részén laksz, de Gödöllőre jön HÉV is, busz is, vonat is, szóval szerintem nem lenne probléma neked sem.
2013. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22. Kerület. Te hova jársz Pesten belül?
2013. szept. 23. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
ELTE BTK (Múzeum krt.)
2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Gödöllő nincsen messze Budapesttől!!! És nagyon szép város!!!

Több közlekedési eszközt is választhatsz!

Vonat: Keleti pu. kb. 35 perc, ha személyvonattal jössz. 20 perc, ha gyors vonattal (nagyon sok gyors vonat megáll Gödöllőn)

Hév: Örsvezér térről kb. 45 perc (ez elég lassú!)

Volán busz: Népstadiontól 30-35 perc.

2013. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi !
2013. okt. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!