Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így hol tudnék elhelyezkedni?

Így hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Azt nem ecsetelném, hogy miért de átmentem esti tagozatos gimnáziumba. Rengeteg szabadidőm lett, és szeretnék kis pénzt keresni. Eddig több helyen is dolgoztam már de mind diákszövetkezeten keresztül volt, most viszont mivel felnőttoktatásban tanulok a diákszövetkezetek nem tudnak ellátni munkával, érettségim meg még nincs(mivel ugyebár folyamatban van).

Tehát a kérdés, hogy mit tudnék csinálni?

Menjek el takarítani, vagy valami hasonló? Vagy esetleg van valakinek jobb ötlete? Olyan ötleteket is meghallgatok amit inkább csak priviben írnátok le, if you know what i mean.

Válaszotokat előre is köszi!

19/F Budapest(ha eseteleg konkrét ötlet akadna)



2013. okt. 5. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha esti tagozaton vagy, simán vállalhatsz "rendes" munkát, ezt úgy értem, hogy nem diákmunkát. Nézegess álláshirdetéseket a neten, újságokban, érdeklődj helyeken, ahol szívesen dolgoznál. Rengeteg olyan munkakör van, amihez nem feltétlenül várnak el adott végzettséget/tapasztalatot, hajrá.
2013. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2013. okt. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!