Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fizessem be a tandíjat...

Hogyan fizessem be a tandíjat hétfőig, úgy, hogy tegnap éjjel kaptam értesítést arról, hogy be kell fizetnem és hétvégén nincs banki ügyintézés?

Figyelt kérdés

Továbbképzésre iratkoztam be és ma reggel olvastam az e-mailt arról, hogy be kell fizetni a tandíjat mert különben nem tudok beiratkozni. Ma reggel olvastam az üzenetet, bejelentkeztem a neptunba, ahol két, lejárt érvényességű üzenet van a kötelezettségről. Megpróbáltam befizetni de azt írja, hogy nem lehet. Ilyenkor mi a teendő? Miért kell egy főiskolának péntek éjjel 11-kor értesíteni arról, hogy hétfőig be kell fizetnem a tandíjat (tehát 1 órán belül, mivel hétvégén nincs utalási lehetőség)?


Köszönöm!


2013. okt. 5. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Internetes utalással be tudod fizetni. A rendszer hatkor nyit, onnantól indít es fogad utalásokat.
2013. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy szerettem volna de ezt írja ki:


[link]

2013. okt. 5. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Utálod át netbankon keresztul
2013. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általad leírtakból nem világos a dolog.

Van a Neptun számládon pénz? Ide már előre utalhattál volna, vagy utaltál is, nyilván nem ért meglepetésként hogy fizetned kell. Nem kell vele megvárni mg a tandíjat kiírják.

Ha van a Neptunon pénz akkor tudsz csak befizetni.

Ha eddig igen a válaszod, akkor az lehet a gond, hogy már lejárt tartozásod van és annak van egy büntető tétele (pl. nálunk 3000 Ft késedelmi díj ha valaki aki a kiírt időre nem fizeti be a tandíjat), és először azt kellene befizetned, a rendes tandíjat csak utána.

2013. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap írták ki, este 8 körül, nem néztem a neptunt mert teljesen új vagyok az iskolában, illetve tegnap éjjel kaptam értesítést a felvételről (szakirányú továbbképzés). Az előző egyetemen teljesen másképpen kellett befizetni. Most annyit csináltam, hogy elutaltam a gyűjtőszámlára a pénzt, hétfőn küldik el nekik legkorábban remélem lesz bennük rugalmasság ebben az ügyben és elfogadják a befizetést.
2013. okt. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!