Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit lehet elkérni matek...

Mennyit lehet elkérni matek korrepetálásért manapság egy nagyobb városban?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet kérni 60 percért? Egyetemista vagyok, középiskolásokat korrepetálnék. Az számít, hogy lány vagyok? Ti mennyiért jártok tanárhoz, illetve diákhoz?

2013. okt. 5. 17:42
 1/4 anonim válasza:
100%
A nem az egyáltalán nem számít, itt az a lényeg, hogy szimpatikus legyél, jól magyarázz. Én egy kicsi városban lakom, itt 3 ezret kért egy itteni matek tanár 1 óráért. Szerintem Te 1-2 ezernél semmi esetre ne kérj többet, főleg, hogy nincs tanári végzettséged, és nagyobb városban laksz tehát nem csak Te vagy egyedül aki ilyet vállal.
2013. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Olyan ezret-ezerötszázat.
2013. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten 1500 HUF/45 perces áron dolgozom. Tehát 60 percért 2000 forintot is elkérhetsz.
2013. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is 1500-2000 körül érdemes, ha drágábban vállalsz, találnak majd valakit aki olcsóbb.
2014. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!