Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak, ha levelező...

Hogyan tanuljak, ha levelező tagozaton e-mailen kapjuk a tananyagot és nem szeretek monitor előtt tanulni? Pl. : Pdf olvasóról milyen tanulni?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok levelező tagozaton és e-mailben kapjuk az anyagokat, de én nem szeretek monitor előtt tanulni és nem is nagyon tudok, mert a szemem kifolyik 2 óra hossza után. Régen szemüveges voltam, nem akarok megint az lenni, így ezt a módszert mindenképp elkerülném. A másik megoldás ugye a nyomtatott anyag. Hogy kinyomtatom a tananyagokat. Ezzel az a probléma, hogy 12 tantárgyam van és mindegyik tantárgyból minimum 500 oldalt kellene kinyomtatnom. Az pedig nagyon költséges olyan szempontból, hogy ha levizsgáztam a tárgyból utána már nem sok hasznát veszem a kinyomtatott papírhalmazoknak. Pdf olvasóról milyen lenne tanulni?

2013. okt. 6. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ebook olvasóra gondolsz? kindle azt hiszem tud pdf-et olvasni és az kíméli a szemed is, de kicsi
2013. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen e-book olvasóra gondoltam! :)

Ha könyvből/jegyzetből tanulok, akkor azt kiegészíthetem, aláhúzhatok benne dolgokat, de nem tudom, hogy egy e-book olvasóban ezt meg tudom-e csinálni, ha pdf-ről van szó?!

Az mellette szól, hogy kicsi, mert legalább magammal tudom vinni kényelmesen, nem úgy mint egy laptopot.

2013. okt. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!