Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri targoncavezetőnek...

Kérdezőférfi kérdése:

Megéri targoncavezetőnek tanulni és azzal munkát vállalni? Úgy érzem hogy könnyű munkalehetőség lenne ha azzal elhelyezkednék, csak egy géppel kell rakodni a cuccokat netto 100ezer körüli összegért.

Figyelt kérdés

Váltott műszakban dolgoznak? 8-9-10 órás a munkaidejük?

El lehet helyezkedni vele úgy hogy nincs 2-5 éves tapasztalatom?mert mostanában az a "menő" a munkáltatóknál hogy csak a több éves tapasztalatú embereket keresik úgy hogy közben a pályakezdőnek esélye sincs elhelyezkedni ha nem tud felmutatni több éves tapasztalatot.


Milyen más képzést tudnátok ajánlani nekem,amivel el tudnék valahova helyezkedni dolgozni,mert azért tanulnék második szakmát mert a jelenlegivel nem tudok sehol se elhelyezkedni és már 3 hónapja munkanélküli vagyok.

Középszintű érettségi és technikusi végzetséggel rendelkezek. Milyen szakképesítéssel lehetne elhelyezkedni és dolgozni vele. Nagyon de nagyon szeretnék már dolgozni, nem győzöm küldözni az önéletrajzomat és állásbörzékre járni, de úgy érzem hogy az országban zéró munkalehetőség van a fiatal generációknak. Néha úgy érzem ,hogy munkahelyteremtés helyett leépítések vannak az országban.

Mintha a munkaerőpiac nem szívesen kedvezz a fiataloknak.

A baráti társaságon belül kivétel nélkül velem együtt ha elhelyezkedtünk valahova akkor mindig munkahelyi leépítés áldozata lettünk. Csak határozott szerződéseket kapok,mindegyiket az utolsó napig részt veszek rajta de sose hosszabítják meg. Mással is ez történik vagy csak velem? AKAROK dolgozni de nem tudom hogy minek érdemes tanulni ha annyira kilátástalan a helyzet, hogy nem lehet tudni hogy minek érdemes tanulni amivel lehessen munkát találni. Ebből elegem van,tanácstalan vagyok én és az összes fiatal barátom miközben akarunk dolgozni.


Minek tanuljak és dolgozzak később hogy megélhessek Magyarországon mert a külföld nekem nem jöhet szóba.


2013. okt. 7. 16:11
 1/1 Nagyzoltantamas válasza:

Én 99-óta targoncásként nyomom,nem panaszkodom,hiába a gyakorlat úgyis kipróbálnak ahova jelentkezel!!!

Én ajánlani tudom,meg a bobketet azzal mégjobban kereshetsz.

2013. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!