Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit válasszak választott...

Mit válasszak választott tantárgynak érettségire?

Figyelt kérdés
Nincs még meg a választottam. A tesi nem lenne jó. Egy második idegennyelvből nem tudnék 4-5-ös szintre felkészülni. Biológiából ugyan ez. Belügy ki van zárva. Informatika dettó. Fizika, kémia = mission impossible. Rajzom évek óta nincs. Földrajzról megint csak lecsúsztam. Társadalomismeretből lehet, ha 2 évig tanultam? Az szerintetek nehéz? Ennyiből csak az a para, hogy nekünk ebből a tantárgyból a tantervben szereplő dolgok kb 30%-át adták át órán, de ha azt vesszük csak 2 éves anyag, mi az nekem, legfeljebb nem fekszek le érettségiig esténként (csak szellemes hangulatomban vagyok), egyébként ez azon tantárgyak közé tartozik, amiből a, b, tétel van, vagy el vagyok tájolva?

2013. okt. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Földrajz pedig nem nehéz egy év alatt simán fellehet rá készülni, én nem érettségizek belőle de tavaly 11. be sok osztálytársam letette és nem valami zseni nagy része
2013. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kétéves tantárgy a társadalomismeret a te iskoládban, akkor abból is jelentkezhetsz.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha sorra felsorolod az összes tárgyat, hogy ez sem megy, az sem megy, minden kizárva, akkor kénytelen leszel olyant választani, amivel gyengébb eredménnyel tudsz átmenni. Erre a célra egyébként az informatika valóban alkalmas, az ötöshöz azért kell tudni, viszont bukni belőle nem könnyű.

2013. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy ismerősöm nemrég egy alapítványi iskolában tsism.-ből érettségizett. Nekik annyi volt, hogy az írásbelit kimerítette az előre beadandó (azt hiszem 15 oldalas) dolgozat, amit a szóbelin kellett megvédenie, állítólag marha egyszerű volt.
2013. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!