Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinak nem engedik, hogy végzős karszalagot hordjon az egyetemen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az a végzős karszalag? És kik nem engedik, hogy horjad? Azt hordasz, amit akarsz.
2013. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak nem a ME-re jársz, és nem vettél részt a selmeci hagyományok szerinti megkeresztelkedésben stb...?

Igen vannak korlátozások, pl a campus területén nem lehet hordani, de ki foglalkozik vele, ha kedvem van felveszem..ha nem nem.

2013. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te is "ilyen helyzetben" voltál/vagy?
2013. okt. 9. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen most vagyok végzős levelezős..Me-n, van karszalagom (jó mi már felnőttek vagyunk hozzá csak olyan emlékbe kértünk mi levelezősök is) De kikötötték hogy nem lehet hordani..mert ugye mi nem keresztelkedtünk meg.

Attól függetlenül ha akarom feltehetem..miért mit csinálnak velem ha rajtam van? vicc az egész ez annak a jele hogy végzek hamarosan, nem annak hogy félévente elmentem e piálni az E7-esbe.

2013. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végre valaki egyetért.....csak az a baj, h nem engedik megcsináltatni se, és nem tudom, most mit kezdjek ezzel....hogy miért vagyok én (vagy bki nem megkeresztelkedett) "kevesebb" vagy "kevésbé végzős" mint egy megkerewsztelkedet...
2013. okt. 10. 20:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek meg annyi, hogyha azt se tudod miről van szó, minek pofázol bele?
2013. okt. 10. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Te meg ilyen stílussal egyetemre jársz? Inkább tedd fel értelmesen a kérdésedet. Nem hinném, hogy sértő voltam, te azonban nagyon alpári stílusban kommunikálsz. Remélem egyszer majd valaki jól szájon vág ezért.
2013. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alpári? És igen, én egyetemre járok, de gondolom Te sosem fogsz eljutni oda, mivel a kérdésem egyértelmű azok számára, akiknek bármi köze van a felsőoktatáshoz (más kérdés, hogy végzős szalag még érettséginél is van, úgyhogy....hajrá!)
2013. okt. 12. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, ha mocskolódsz, akkor értékesebb leszel?

Így van, te még nem szereztél diplomát, talán nem is fogsz. Én már a második diplomámat fogom jövőre megszerezni. Akár hiszed, akár nem.

Te vagy a bugyuta, ha azt hiszed, hogy ami a ti iskolátokban van, az mindenhol úgy van és azt, aki tudja, hogy ez nam így van lehülyézed. Vegyél vissza az arcodból és ne sértegess másokat csak azért, mert te nem vagy képes értlmesen kiírni egy kérdést.

2013. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogyha meg még egyetemre is jársz....no comment
2013. okt. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!