Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenki mást akar osztálykirá...

Mindenki mást akar osztálykirándulási helyszínnek?

Figyelt kérdés

Felmerült egy csomó hely, hogy hova mehetnénk idén, tavaly egy kis faluban voltunk, mert az ofőnek ott vannak kapcsolatai, így olcsón kaptunk mindent... Oda akar vitetni még 3 éven keresztül.


Csak szerintem való arra az osztálykirándulás hogy világot lássunk? Ha ugyanoda megyünk, mi értelme van?

Én szívesen elmennék a Bakonyba, Őrségbe, vagy Szegedre, akárhova, de a fiúk 98%-a úgyis csak piálni akar, azt meg meglehet tenni a sarki kocsmában is.


Én is fiú vagyok, de még nem ittam 1 kortyot sem, és nem is akarok... Tuti le leszek/ünk 'nemivók' szavazva.


2013. okt. 9. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a kérdés, amiben segítséget vársz?
2013. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze az osztálykirándulásokban az is fontos h világot lássatok, de leginkább az osztály összekovácsolása a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat együtt, legyen közös program. Gondolom a tanár is jót akar, hogy olcsóbban megússzátok. De persze megértelek téged is, mert az is fontos hogy eljussatok minél több, érdekes helyre. Szólalj fel bátran, ne ülj kukán mert akkor senki nem fogja tudni, mit szeretnél. Ha lesz szülői értekezlet, szólj a szüleidnek hogy vessék fel a témát, hogy mehetnétek máshova is, hátha a tanár rájuk jobban hallgat.
2013. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Meggyőzhetnéd őket, hogy szegeden is ku!v@ sokat lehet inni.

Egyik unokatesómék oda mentek, mármint szeged mellé, és hajnali 3 kor sétáltak be Szegedre (kb 1 órás séta) azt mondták, hogy roh@dt jó volt. Meg, hogy ott milyen jó az éjszakai élet.

2013. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!