Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor évközben átlehet...

Ilyenkor évközben átlehet menni másik iskolába, ha az nem tetszik amibe jelenleg járok?

Figyelt kérdés
nem lenne rossz az az iskola ahova járok, csak ahhoz messze van hogy napi szinten bejárjak oda, ezért kollégiumosnak kell lennem, de nekem nem tetszik a kollégium, inkább átmennék egy közelebbi iskolába és bejárós lennék, ha van még üres hely az iskolában ahová mennék, akkor ilyenkor évközben is átvesznek vagy csak félévkor? ja és középiskola most vagyok 9. osztályos
2013. okt. 11. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Év közben is megy, de szerintem a félévet azért még várd ki.


"ha tanév közben van az iskolaváltás, akkor az éves naplóoldal fénymásolata is kell egy hitelesítő pecséttel."

[link]

2013. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!