Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fog most valaki előrehozottat...

Fog most valaki előrehozottat csinálni földrajzból?

Figyelt kérdés
Hogy érzed, felkészültél? Egyedül vagy segítséggel? Írj le amit gondolsz, úgy egyáltalán :)
2013. okt. 11. 22:28
 1/5 anonim válasza:
Kedden fogok emelt szinten. Félek, de úgy vagyok vele, hogy 4 óra alatt csak összehozok belőle valamit, illetve, ha ennyi felkészüléssel nem tudom megírni olyanra, amilyenre szeretném, akkor nagyon hülye vagyok:D
2013. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kedden fogok,középszinten. Úgy érzem,hogy egyáltalán nem sikerült felkészülnöm. Sajnos nagyon lazán vettem a dolgot,a topográfiát még csak 2 napja dolgoztam ki,szóval abból gyakorlatilag még semmit nem tudok meg kétszer átolvastam a könyvet meg a tételeket,ennyi. Most meg csinálgatom az előző érettségiket.

Most vagyok 11.-es ,ha nagyon gáz lesz, ne adj Isten még megis húznak akkor majd jövőre leérettségizek infoból ezt meg elis felejtem,hogy megcsináltam:)

Sajnálom,hogy ilyen lazára vettem a dolgot,mert jó lett volna legalább egy 3ast 4-est összehozni.

Egyenlőre azon gondolkozok,hogy hogy fogom felismerni,hogy mi van a térképen?Hogy egyáltalán melyik terület?:D Hát kíváncsi vagyok ebből mi fog kisülni,egyetlen szerencsém,hogy lehet atlaszt használni. Ja és a számításoknál hiányoztam,szóval most így kb semmit nem tudnék kiszámolni. Próbálok majd a paraszti logikámra támaszkodni meg az atlaszra:)


És te kérdező?Hogy érzed?

2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem megbukni lehetetlen lenne. :D Én készülgettem, de nem annyit mint kellett volna, tanultam topográfiát, gyakoroltam őket netes feladatokkal. Áttanultam a könyveket. A számítási feladatok se olyan nehezek, néhány dolgot kell tudni hozzá, például hogy hát km-re vannak a szélességi körök és percben mennyi ez helyiidőnél, illetve mikor hol delel 90°osan a Nap. Meg az mindig van benne, hogy melyik hegység melyik hegységrendszer tagja, azt tanuld meg. Különösebben nekem nem fog számítani, de azért jó lenne minél jobb eredményt elérni.

Melyik városban fogsz érettségizni? :) 2-től, ugye?

2013. okt. 13. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezekre a számításos feladatokra nem tudsz valami oldalt ami leírja,hogy kell? Könyvbe nincs benne, neten meg csak gyakorlókat találtam meg annyit,hogy 1 fok=4 perc.. de azért jó lenne átolvasni,hogy hogy is kell pontosan kiszámolni.

Igen 14:00-tól lesz.

2013. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is holnapután fogok! Készülgettem, eddig ilyen 60%osokra írtam meg az előző évieket. Ennél szeretném jobbra élesben, de nem tudom mit nézzek még jobban át hozzá. :\

2013. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!