Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból, földrajzból kiemelke...

Matekból, földrajzból kiemelkedően jó vagyok, valamint a fizika és a biológia sem rossz, milyen szakra tanulhatnék tovább, és hol?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, nem tudom számít-e.
2013. márc. 26. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami természettudományi képzési területest nézz KÜLFÖLDÖN. :)

Kémia megy?


Amúgy Magyarországon sajnos ezek rossz párosítások. :/

2013. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam külföldi körökben, inkább itthon szeretnék elhelyezkedni. A kémia a gyengém, sajnos olyan tanárt kaptam, akinél semmit sem értek, pedig általánosba vágtam. Még infóból is nagyon jó vagyok, csak sose gondolkoztam ezzel sem. De a matek a fő kedvenc, mindenképp azzal akarok továbbmenni egyetemre.
2013. márc. 26. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor biomérnök, vegyészmérnök ugrott.


Energetikai mérnök, molekuláris bionika? Vagy gépészmérnök, villamosmérnök, de itt nincs se föci se biosz.

Az energetikaiban se hiszem, de állítólag ők foglalkoznak környezetbarát épületenergetikával, tehát hogyan lehet egy épület energiahatékonyabb, meg megújuló energiával. Biztos érdekes, amellett hogy dögnehéz.

2013. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!