Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neten található magyar Diploma...

Neten található magyar Diplomamunkát betudom adni külföldi egyetemre mint az én diplomamunkámat? Rájönnek hogy nem én csináltam?

Figyelt kérdés

osztrák egyetemen tanulok, és most kellene megírnom a BA diplomamunkát. Neten találtam több magyar diplomamunkát amit magyarországi egyetemen adtak be.


Betudom adni valamelyiket az osztrák egyetemre ? ( németre lefordítom ) rájönnek vhogy hogy nem én csináltam ?


2013. okt. 13. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem rájönnek :)
2013. okt. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2013. okt. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Broáf.
2013. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Nem szégyelled magad?

A diplomamunka azt tükrözi, amit te éveken keresztül tanultál.

Egyfajta bizonyítvány rólad.


Hát, mindenesetre előttünk már kiállítottad a bizonyítványodat.


Egyébként nem tudom, hogy máshol hogy működik, de én úgy tudom, hogy a diplomamunkát meg is kell védeni.

Bármibe belekérdezhetnek, hogyan válaszolsz, ha azt sem tudod, miről szól?


Biztos van olyan, aki úgy veszi a diplomáját, de az ilyen emberekről inkább ne ejtsünk szót.

2013. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem kell megvédeni. Amúgy csodálkozok is rajta, mert Magyarországi egyetemeken meg kell.


akkor ezek szerint nem jönnek rá...mondjuk honnan is jönnének rá nem igaz ?

2013. okt. 14. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
De rájönnek. Mert vagy olyan rendszer ahova feltöltik és lefuttat egy keresést. Jó eséllyel ezt azon a diplomamunkán is megcsinálták, amit le akarsz másolni. A nyelvi differencia nem akadály a rendszernek.
2013. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze persze...ilyen nincs.
2013. okt. 14. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól tudod, akkor minek kérdezed??? Nem érdekel, hogy elhiszed-e vagy nem, de van ilyen rendszer. Írtam már diplomamunkát :)
2013. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De csak hogy megnyugodj: [link]


Amúgy ritka egy gerinctelenség más munkáját beadni.

2013. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!