Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szükségem lenne a véleményetek...

Szükségem lenne a véleményetekre! Első éves egyetemista vagyok, de nem tetszik az a hely ahova most járok (nem akarok olyan diplomát szerezni, és később olyan helyen dolgozni amit utálok) Változtassak?

Figyelt kérdés

merjem most félévkor abbahagyni és felvételizzek egy új szakra amit tényleg szeretnék

(félek hogy ha oda nem vesznek fel, akkor elszúrtam a mostanit is és lehet soha többé nem vesznek majd fel sehova)



2013. okt. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok de másodévesen, félek hogy nem vennének fel oda ahova szeretnék menni, de ha te tényleg ennyire nem szereted amit most tanulsz, menj passzívra és készülj a felvételire!! mert így csak elpazarlod az állami féléveidet. ha tényleg akarod fektess bele minden erőt amit tudsz, max ha nem sikerül próbálkozol újra!
2013. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináld végig ezt az évet, közben felvételizz oda, ahova igazából járni szeretnél. Ha felvesznek, iratkozz ki innen, és kezdd el azt, ha nem vesznek fel, akkor pedig még mindig dönthetsz úgy, hogy folytatod, amin most vagy.
2013. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor jobb ha nem iratkozok ki most félévkor? várjam meg a 2. félév végét? de akkor nem kell visszafizetnem ezt az egy elhasznált évet?
2013. okt. 15. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen szakra jársz?
2013. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mentőtisztire
2013. okt. 16. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett belőle?☺
2023. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!