Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vki válaszolna? Na szóval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki válaszolna? Na szóval, arról van szó, hogy van egy srác, akit több éve ismerek és tetszik. Mióta egyetemista lettem együtt utazunk a vonaton, ha ő nem jön haza, akkor meg a vasútállomáson vár. Mindig kapok tőle 2 puszit, jókat beszélgetünk.

Figyelt kérdés
Szerintetek ebből lehet kapcsolat? Hogyan derítsem ki,hogy tetszem-e neki?
2012. szept. 21. 22:39
 1/9 Évike147 ***** válasza:
hát ha megvár, akkor biztosan van valami :) Kérdezd meg, nincs e kedve találkozni veled valahol a vonatok kívül? Mert ezek alapján, szerintem van esélyed :)
2012. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az olyanok miatt mint amilyen te vagy kétlem hogy az egyetemisták értelmi szintje magasabb lenne mint az ovisoké
2012. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha félénk vagyok és még nem volt senkim arra az esetre nem gondoltál 2es? Mert valószínű nem vagyok túl önbizalom teli...
2012. szept. 21. 22:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Évi,köszönöm! :)
2012. szept. 21. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekel hogy senkid sem volt eddig,ne mentegetőzz ilyen kifogásokkal,ha józanul tudnál gondolkozni akkor tudnád a választ(amit egyébként le is írtál a kérdésedben)


"ha ő nem jön haza, akkor meg a vasútállomáson vár"


Egy férfi nem fog csak úgy várni valakire a vasútállomáson,annak komolyabb okai vannak csak valószínűleg neki is "nagy" önbizalma van mint neked ezért nem mert még kezdeményezni

2012. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nézd,annyiszor csalódtam emberekben,hogy sokszor nem tudom mire vélni néhányuk viselkedését és emiatt vagyok bizonytalan.
2012. szept. 21. 23:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves segíts! Szerinted,hogy vegyem rá,hogy kezdeményezzen?
2012. szept. 21. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy segítsek ismerni kéne a srácot.Hány barátnője volt eddig?Jeleket kell adnod neki amiből rájön hogy komolyabb kapcsolatot akarsz tőle.Érdeklődési körétől függően hívd el valahova,üljetek be valami igényes pub-ba stb Kérdezd meg hogy van e olyan csaj aki tetszik neki ebből már gyanút foghat hogy van esélye nálad.Adjál neki jeleket hogy kezdeményezzen,például ha ültök egymás mellett és nevetsz valamin akkor tedd rá a kezed a combjára vagy a kezére,ez is egy jel arra hogy a nő vonzódik egy férfihoz,persze ez nem mindenkinél van így.Öleld át amikor elköszöntök egymástól vagy ha találkoztok,szorosan üljél mellette,mosolyogj rá stb
2012. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem ez nagy segítség! :)
2012. szept. 22. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!