Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem matematikus,...

Debreceni Egyetem matematikus, alkalmazott matematikus mesterképzéseiről tudnátok mondani pár információt?

Figyelt kérdés
Érdekelnének az elvárások, teljesíthetősége, melyiket választanátok inkább(én az alkalmazott matematikus felé hajlok), álláslehetőségek, stb.
2013. okt. 15. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az álláslehetőségek száma az alkalmazott matematikus számára nagyobb. Statisztikai hivatalokba, kockázatelemzés, és a többi. Nyilván ugyanezekre a helyekre elméleti matekkal is mehetnél, de az előbbivel több az esélyed. Az utóbbi inkább azoknak való, akik egyetemen akarnak maradni és kutatgatni.
2013. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, így már még biztosabb vagyok az alkalmazott matematikusban, a kutatási munkák úgy sem vonzanak eléggé.
2013. okt. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!