Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány százaléktól lehet menni...

Hány százaléktól lehet menni szóbelizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hány százalék a minimum a történelem érettséginél aminél már engednek szóbelizni?

Tehát azt ugye tudom hogy 26%-tól kettes, de úgy olvastam hogy 10%-tól meg már lehet menni szóbelizni.

Ez valóban így van?! (októberi érettségi)



2013. okt. 15. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Tavaly ősz óta már 12%.

A kettes határa meg 25%, nem 26.

2013. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igazából ez csak egy mellék kérdés, töriből most megyek először érettségizni és azt szeretném hogy tuti biztosan meglegyen, és szerintem meg is lesz, csak ha nem lenne meg mégsem akkor tudni szerettem volna mi az a minimum százalék amivel mehetek szóbelizni, 12% a százból eléggé minimális! :) köszönöm szépen.
2013. okt. 15. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nemsokára kijavítják.

Akkor megtudod, milyen lett.

2013. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem a megoldókulcsot nem lett olyan rossz, bár a nagy izgalom folytán volt olyan hogy áthúztam a jó megoldást és rosszat írtam oda, ami biztos az az hogy mehetek szóbelizni, a többi majd kiderül ha megnéztem a dolgozatot. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. okt. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!