Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már volt szóbelizni idén,...

Aki már volt szóbelizni idén, az írja már le hogy miket húzott, milyen forrásokat kapott, és segítettek-e neki meg ehhez hasonlókat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Irodalom: Berzsenyi Dániel elégiái. Kaptam hozzá egy Berzsenyi összes verse című könyvet.

Nyelvtan: nyelvváltozatok. Ehhez nem volt forrás.

Töri: Rákóczi szabadságharc. Ehhez egy fél oldalas szöveges forrást kaptam, ahol leírták az előzményét, fontosabb fordulatait és a Szatmári béke eredményeit, illetve le voltak írva, hogy miket kell megemlítenem.

Nekem nem kellett segíteni, ment magától is, de akinek nem, annak tettek fel kérdéseket, rávezették őket, nyugtatták, velünk aranyosak voltak :)


A nyelvet és a szabadon választottat már tavaly megcsináltam.

2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Irodalom: Két Lotti és Gerlóczy: Harag összehasonlítása. Megkaptam mindkét könyvet, de amúgy is tudtam.

Nyelvtan: kommunikáció, ott volt 3 idézet amiről el kellett mondani mi a funkciója.

Töri: II. világháború előzményei, rengeteg forrás volt és az atlaszban szinte minden benne volt.

Angol: doktoros szitu, kis-nagy család leírás + kérdések...

2013. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!