Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középsulit vagy az egyetemet...

A középsulit vagy az egyetemet/főiskolát szerettétek/szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
iskola, középiskola, egyetem, főiskola
2013. okt. 15. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

középiskola, mert keveset kellett tanulni és jó eredményeket értem el.

Egyetemen viszont jók a bulik :)

2013. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naná, hogy a főiskolát. Mert itt azt tanultam, amit akartam. Szorgalmi időszakban nem volt minden órán felelés, nem kellett gyomorideggel bemennem. CSak a vizsgaidőszak volt húzós.

És tényleg jók a bulik.

Persze ez szakonként is változik, azért gondolom az orvosin nincs idejük bulizgatni.

2013. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetem. Simán a legjobb volt.
2013. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt ezerszer jobban érzem magam az egyetemen, mint a középiskolában valaha is.
2013. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem is kérdéses,hogy az egyetem. sokkal keményebb, de sokkal szabadabb is, itt tényleg "felnőttnek" érezheted magad,nem kell minden 5 perc késésért már igazolásokért futkosni...
2013. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szerettem! A középsuliban is népszerű voltam, bár ezt a tanulmányaim bánták. Mondjuk így is kétszer annyi pontom volt, mint a minimum, amivel felvettek az egyetemre. Az egyetem... a felére nem emlékszem, annyit buliztunk! A kollégiumi éveket azóta is emlegetem és néha visszasírom... Kitűnővel végeztem. :)
2013. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A középiskolát nagyon szerettem volna, ha valóban olyan szuper évek lettek volna, mint ahogy azt az amcsi filmekben lehet látni. Nagyon bánom, hogy a kamaszkorom elrepült, nem élvezhettem ki, és nem értékeltem azt a gondtalan szabadságot, amiben ott részem volt. Későn érő típus vagyok, sajnos :/

A főiskola viszont jó, csak azt tanulom amit szeretek, és az emberek is normálisabbak, nincs az a kiközösítés, egymás szívatása, mint a középiskolákban. Az emberek többsége normális, és hiába mondják, tényleg minőségibb az összetétel, mint egy középiskolában. Meg persze vannak jó bulik :))

2013. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!