Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen idős kortól lehetnék...

Milyen idős kortól lehetnék magántanár?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék továbbtanulni, viszont a szüleim nem tudnak hozzájárulni és valahogyan pénzt kéne keresnem. 16 éves vagyok emelt matekos osztályban, angolul anyanyelvi szinten beszélek. Alsósoknak vállalhatnék korrepetálást, versenyre való felkészítést? (angolból és matekból) Ha ez nem járható út, akkor milyen alternatívákat tudtok ajánlani? (néztem ösztöndíjjakat, de a fentmaradó összeget sem tudnák finanszírozni a szüleim)

2013. okt. 16. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Vállalhatsz. Nem korhoz van kötve,a magántanárok sem csinálják szabályosan, ugyanis az elvett pénzből nem adóznak...:)
2013. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tegyük félre, hogy nem adózó jövedelem, nem szabályos, stb...

Itt az a kérdés, hogy van-e megrendelőd, van-e, aki alkalmaz. Mindenki azt fogadja fel pl. magántanárnak, aki neki a legjobban megfelel. Ezt kell elérned, és kész.

Ha valóban jó tanár vagy, akkor híred megy és ajánlanak egymásnak.

Én "egész közelről" ismerek ilyent ;)

Kérdezz bátran, megérdeklődöm...

2013. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettő választ. Néha magyarázom az osztálytársaimnak az anyagot, de az nagyon más.

Az alsós tananyagot most átnéztem "tanárszemmel" azért így már nehezébb, mint amire diákként emlékeztem. A meggyőzőerő tényleg kérdéses. Illetve, hogy mivel tudnám rávennii a szülőket, hogy egy felnőttel szemben (azon kívül, hogy nyílván olcsóbban vállalom az egészet) engem válasszanak.

2013. okt. 18. 16:49
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Szerintem adj fel hirdetést, hogy babyszittelnél angolul. Veszel pár angol nyelvű mesekönyvet, vagy letöltöd a netről, mondókák, ilyesmik, versek, amiket a nurse-ök is használnak.

Én felfogadnálak. :) pont, mert anyanyelven beszélsz. Nem is engednélek, csak angolul beszélni a gyerekekkel.

2013. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!