Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Nuss12 kérdése:

Szerintetek mennyi pénzt kérhet egy magántanár matematika és/vagy angol tantárgyakból vidéken általános-, közép-, és főiskolán? Illetve hány perc a reális? Hogy keresgéljek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Az én matektanárom, akihez jártam, 1000-t kért, de csak mert az én anyukám tanította a fiát. Amúgy 2000-et kért volna 60 percért. (középsulis anyag)

Szerintem angolból is hasonlóak lehetnek az árak.

2013. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2000 forint per 60 perc reálisnak tűnik, én is ennyiért tanítottam matekot és fizikát itt a fővárosban pár éve.

Idegennyelvből mindig magasabbak az árak, arra készülj fel.


Meg tanártól is függ. Lehet, hogy valaki nagy ásznak gondolja magát, mert már évtizedek óta tanít főiskolán vagy egyetemen, de mégsem tud jobban magyarázni, mint az, aki nemrég sajátította el az anyagot. Viszont magas árat kérnek. Szóval nem mindig a drágább a jobb. Ha lehet, nézz utána, hogy kinek mi a véleménye róla. Már ha tudsz.

2013. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Én 3500-at elkérek 60 percért (matek), és ajánlanak is tovább. Volt, akit pótvizsgára ilyen áron sikeresen felkészítettem, de drágállotta az őszi folytatáshoz.

Ezzel nincs is gond, mindenki eldönti...

Keresett olcsóbbat, aztán október végén a negyedik 1-es után visszajöttek.

Itt is a minőséget érdemes megfizetni.

2013. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A 3500 valóban sok egy kicsit. Én 8 éve tanítok egyetemen és kb. ugyanennyi ideje magánúton is, és 2000-2500-at kérek el 60 percért - sokszor úgy, hogy én megyek házhoz. Mindezt itt Budapesten.


De valóban a minőséget kell keresni.

2013. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy lány, utolsó éves, szóval még nincs diplomája. Ennek ellenére jónak tűnik, semmi rosszat nem hallottam róla, szimpatikus. 1500Ft/60 perc az reális? Vagy több esetleg? Matek és angol kellene a gyerkőcömnek - általános iskolás, de tanulási problémái vannak.
2013. aug. 7. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan tanítanak ennyiért. Nyilván még szerény, mert még nincs sem munkatapasztalata, sem diplomája (bár tanításból lehet tapasztalata), de a tudása nyilván bőségesen elegendő. Innentől kezdve csak az emberi kvalitásain múlik, hogy mennyire képes ezt a tudást átadni, és a gyerkőcödet motiválni, hogy ne nyűgnek élje meg a különórákat. Szerintem egy próbát megér.
2013. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!